Profil

DİZAYN TUTUMDUR


Her mimarın estetik zevki ve tasarım anlayışı farklıdır. Bunu farklı kılan, özgün dizaynlardır. Dizayn başlı başına bir tutum olduğu için, zamanla bu tutumlar davranışa dönüşür. Kendine özgün her bir tasarıma, bu davranışlar dokunup yön verirler.

Ben de kendi tarzımı zamanla oluşturdum. Tarz sahibi olmak, tasarımlarda farklı olanın peşine düşmekle başlar. Ancak farklı olanın peşine düşmek için yalnızca tarz sahibi olmak yeterli değildir. Bu yüzden kaliteli ve özgün tasarımlar yaratırken, bir mimar ve tasarımcı olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve bunlara göre mükemmel uyarlanmış tasarımlar yaratmak esastır. Ortak noktaları cesur ve kendilerine has olan, kaliteli ve özgün tasarımlar yaratmak için en önemli kriterim de her zaman tutku oldu.

Tasarımı bir yaşam tarzı olarak her zaman ön planda tutan; özgün, fonksiyonel ve ihtiyaca yönelik bir şekilde doğru bir projeye dönüştürerek hayata geçirmektir. Uluslararası projelerde yer alarak cesur tasarımlar gerçekleştirmeyi öğrendim ve işime her zaman ruhumu kattım.