PROJE

CEYLANATES DESIGN OFFICE

İNCELE
PROJE

AREAL WITTUMSTRASSE

İNCELE
PROJE

PRIVATER WOHNBEREICH

İNCELE
PROJE

JUNGES WOHNEN

İNCELE
PROJE

LOKALES WOHNEN

İNCELE

DİZAYN TUTUMDUR

CEYLAN ATEŞ

Her mimarın estetik zevki ve tasarım anlayışı farklıdır. Bunu farklı kılan, özgün dizaynlardır. Dizayn başlı başına bir tutum olduğu için, zamanla bu tutumlar davranışa dönüşür. Kendine özgün her bir tasarıma, bu davranışlar dokunup yön verirler.

Ben de kendi tarzımı zamanla oluşturdum. Tarz sahibi olmak, tasarımlarda farklı olanın peşine düşmekle başlar. Ancak farklı olanın peşine düşmek için yalnızca tarz sahibi olmak yeterli değildir. Bu yüzden kaliteli ve özgün tasarımlar yaratırken, bir mimar ve tasarımcı olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve bunlara göre mükemmel uyarlanmış tasarımlar yaratmak esastır. Ortak noktaları cesur ve kendilerine has olan, kaliteli ve özgün tasarımlar yaratmak için en önemli kriterim de her zaman tutku oldu.

Tasarımı bir yaşam tarzı olarak her zaman ön planda tutan; özgün, fonksiyonel ve ihtiyaca yönelik bir şekilde doğru bir projeye dönüştürerek hayata geçirmektir. Uluslararası projelerde yer alarak cesur tasarımlar gerçekleştirmeyi öğrendim ve işime her zaman ruhumu kattım.

PROJELER

  • LOCAL LIVING
  • YOUNG LIVING
  • EXCLUSIVE RESIDENCE LIVING ÖZEL KONUT YAŞAMI
  • AREAL ENTWICKLUNG (Site Projesi)

Local Living Projesi,

Doğa ve yerleşik çevre arasındaki dengeyi en iyi şekilde koruyarak tasarlanan bu yapı, modern ve özgün mimari özelliklerini uyumla sergilemektedir. Yerel mimarinin özünü oluşturan değerlerin, gelişen teknoloji ile günümüz koşullarında yorumlanıp tasarıma uyumla aktarılması, projeyi eşsiz kılmaktadır. Yerel karakteristikler korunurken, günümüze eşsiz bir yorumla modernize olan bu proje, konforlu, fonksiyonel ve zarif bir yaşam alanı sunmaktadır.

Young Living projesi, tasarlanan teras alanıyla beraber yaşam alanlarını işlevsel ve estetik açıdan her zaman dinamik kılmaktadır. Young Living’in mimari ifadesindeki çoklu ve çeşitli kullanımlara olanak tanınarak sağladığı eşsiz atmosfer,  iç ve dış mekan ayrımına modern ve fonksiyonel bir bütünlük katmaktadır.

Ceylan Ateş Design olarak, edindiğim mimari tecrübelerimle beraber proje geliştirme üzerine uzmanlaştım. Bu anlamda ‘Exclusive Residince Living’ projesi, tasarım unsurlarının modern yorumuyla ihiyaçlara yönelik, özel ve kaliteli lüks bir yaşam alanına dönüştürülmüştür.

Konfordan ödün vermeden huzurun ve doğanın egemenliğinde bir yaşam alanı.

Bu eşsiz projede, çağdaş mimarinin modern yorumuna şahit olmaktayız. Mekânsal kurguda yer verilen camlar formsal serbestlikler sağlarken, Projede yer verilen geniş cam alanları, iç mekânlara daha ferah bir yaşam alanı sunarak aynı zamanda dış mekânda da tasarım yansımasıyla dikkat çekmektedir. Büyük ve zarif yüzeylerden birbiri içine akan mekânlar, hayallerinizi gerçek kılacak ayrıntılar, konfor ve şıklık yeni hayatınızdaki yaşam alanlarınıza yön verecek. Az katlı evlerde balkon, cam, teras ve bahçelerinizin kapısı doğaya açılırken, yeşil ve beyazın eşsiz uyumuyla kucaklaşacaksınız.

HİZMET ALANLARIMIZ

CEYLAN ATEŞ

Ceylan Ateş Mimarlık ve Tasarım olarak tüm dünyada mükemmelliğimiz biliniyor.

-Almanya
-İngiltere
-Türkiye
-Dubai
-Katar
-Azerbaycan
-Amerika
-Hindistan

ÖDÜLLER

2022 - KLASS MAGAZİN YILIN ULUSLARARASI EN İYİ MİMARI ÖDÜLÜ

Klass Magazin

2022 - TÜRKİYE İŞ KADINLARI 2022 PLAKETİ

Türkiye İş Kadınları Derneği

2022 - EN İYİ ULUSLARARASI MOBİLYA TASARIMCISI 2022 & EN İYİ LÜKS REZİDANS TASARIM PROJESİ: LUXURY RESIDENCE LIVING

M&A Today Global Awards

2021/22 - EN İYİ MİMAR VE TASARIMCI

Pearls Of Azerbaijan

2021/22 - YILIN EN İYİ MİMARLIK ŞİRKETİ

Berlin & East Germany / Prestige Awards

2021 - EN İYİ MİMAR VE TASARIMCI

Life & Beauty Awards

2021 - En İyi Uluslararası Mimar

Mood Awards

2020/21 - Yılın Uluslararası Mobilya Tasarımcısı

Global Awards

2020 - En İyi Uluslararası Mobilya Tasarımcısı - En İyi Lüks Konut Tasarım Projesi

Build Architecture Awards

2020 - The Best Luxury International Furniture Designer

Qatar- The Best Luxury Network International Awards

2018 - Yılın En İyi Designerı

Altın Palmiye Ödülleri

2018 - En İyi Designer

Türkiye Altın Marka Ödülleri

Kontaktieren Sie mich jetzt!

Contact Now!

Hemen İletişime Geçin!

BASIN ODASI

Top Magazin Stuttgart-1

CEYLAN ATEŞ

Ceylan Ateş ile ilgili tüm haberleri incelemek için tıklayınız.

BASIN ODASI